Strona główna / Firma WOJTPOL

Firma WOJTPOL

Firma „WOJTPOL” działa na rynku od blisko 20 lat. W początkowym etapie działalności firma świadczyła usługi głównie na rynku lokalnym, z każdym rokiem powiększając zakres
usług, bazę sprzętową i kadrę doświadczonych specjalistów. W chwili obecnej główną specjalnością jest generalne wykonawstwo zadań inwestycyjnych na terenie województwa
mazowieckiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego.

Zatrudniamy na stałe około 150 pracowników fizycznych różnych specjalności. Posiadamy rozbudowany, własny park maszynowy. W siedzibie naszej firmy znajdują się hale magazynowe i produkcyjne, w tym nowoczesny zakład wybudowany na rzecz produkcji elementów stalowych, węzeł betoniarski, zaplecze techniczne. Staramy się tak dobierać porfel zleceń, aby roboty budowlane w jak największym stopniu wykonywać siłami własnymi. W ten sposób możemy maksymalnie skupić się na zadowoleniu inwestorów poprzez pełne zaangażowanie i bieżącą współpracę na etapie realizacji inwestycji.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami w zakresie robót instalacyjnych (roboty elektryczne, wentylacja i klimatyzacja, instalacje grzewcze), posadzek przemysłowych, pokryć dachowych, producentami elementów prefabrykowanych żelbetowych, dostawcami stolarki aluminiowej i PCV.

W porównaniu do wielkich firm mamy bardzo niskie koszty operacyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość oraz konkurencyjną cenę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Top